V projekte „Zvonček pre školu“ sme počas štyroch rokov vyzbierali spolu     6 582 € vďaka všetkým priateľom Cirkevnej základnej školy sv. Jána Krstiteľa v Sabinove, ktorí finančne pomáhajú mesačnými príspevkami v ľubovoľnej hodnote. K veľkým zmenám v škole tak mohli prispieť darcovia z radov rodičov, učiteľov, ale aj ľudí, ktorí aktuálne sú len pozorovateľmi, no majú záujem o to, aby cirkevná škola mala pevné miesto v našom meste aj v budúcnosti. Veľké ĎAKUJEME patrí aj vedeniu školy, ktoré naďalej pokračuje vo zveľaďovaní školy, aj v inováciách vyučovacieho procesu. Momentálne pribieha rekonštrukcia už posledných toaliet, na ktorú taktiež prispejeme. Je ešte zopár „boľačiek“, ktoré potrebujeme v budove skrášliť, a ak Vás zaujala výzva o pomoc, pridajte sa aj vy ku generácii, ktorá chce zvládnuť svoju úlohu budovania cirkevného školstva v meste Sabinov.

Zvonček pre školu spočíva v mesačnom prispievaní na účet OZ rodičov pri CZŠ

„č.ú. SK7609000000000502175492“, alebo v hotovosti vedeniu školy. Výšku finančného mesačného príspevku si darca určuje sám, no stanovili sme minimálnu hodnotu 3 € mesačne. Za každých 50 € odmeníme darcu vstupom do školskej telocvične. Ak si chcete uplatniť nárok na vstupenky, prosím, pošlite vaše kontaktné údaje na priateliaczs@gmail.com. Ďakujeme