V prvom rade vyslovujeme veľké ĎAKUJEME všetkým priateľom Cirkevnej základnej školy sv. Jána Krstiteľa v Sabinove, ktorí finančne pomáhajú mesačnými príspevkami v ľubovoľnej hodnote do „Zvončeka pre školu“. V tomto projekte sme počas troch rokov vyzbierali 5107,- €. K odvážnym zmenám v škole sme už prispeli sumou 3095,- €. Aj cez prázdniny sa v škole usilovne pracovalo na rekonštrukciách tried. Každého zo žiakov, či už skalných alebo nových, potešili farebné kovové skrinky v šatniach, na ktoré prispejeme z vyzbieraných peňazí. Sme radi, že sa vedenie školy neuspokojilo s dosiahnutými výsledkami, a aj naďalej pokračuje vo zveľaďovaní školy, ale aj v inováciách vyučovacieho procesu. Pridajte sa aj vy ku generácii rodičov, ktorá chce zvládnuť svoju úlohu budovania cirkevného školstva v meste Sabinov aj pre deti našich detí.

Zvonček pre školu spočíva v mesačnom prispievaní na účet OZ rodičov pri Cirkevnej ZŠ č.ú.: SK7609000000000502175492 alebo v hotovosti vedeniu školy. Výšku finančného mesačného príspevku si darca určuje sám, no stanovili sme minimálnu hodnotu 3,- € mesačne. Za každých 50,- € odmeníme darcu vstupom do školskej telocvične. Ak si chcete uplatniť nárok na vstupenky, prosím, pošlite vaše kontaktné údaje na priateliaczs@gmail.com. Ďakujeme J