Miništranti našej farnosti sa vždy snažia o dve veci. Pomáhať kňazovi počas svätej omše pri oltári a snažiť sa byť vždy veselými. Minulú nedeľu sa nám to podarilo na 100 %.  Doobeda sme sa stretli okolo oltára na svätej omši a poobede sme vyrazili na neďaleký kopec Šanec, kde sme nechali zábave improvizačný priebeh. Aj touto cestou vás, milí chlapci a mladí, chceme pozvať do služby pri oltári. Táto služba nepozostáva z nudného státia v prednej časti chrámu, ale z radostného prežívania spoločenstva pri rôznych akciách, na ktoré vás srdečne pozývame.

Účastníkom sme položili rovnakú otázku: „ Ako sa ti páčila sánkovačka?“

„Páčilo sa mi, že sme sa mohli na tomto mieste stretnúť, sánkovať a guľovať sa spolu s ostatnými chlapcami.“ (Michal Talarovič)

„Bolo super, užili sme si veľa zábavy a Noro sa viackrát strepal.“ (Norbert Talarovič)

„Na sánkovačke sa mi najviac páčilo, že som nemusel sedieť doma a učiť sa.“ (Štefan Werblanski)

„Dnes na sánkovačke sme si na mieste zvanom vlnky postavili skok. Noro urobil skoro salto a ja som dopadol rovno na zadok.“ (Lukáš Kolár)