Pozývame všetkých farníkov na víkendovú pešiu púť Sabinov − Levoča v termíne od 1. do 3. júla 2016. Stretneme sa ráno vo farskom kostole o 6:45 na sv. omši a potom sa presunieme pod Šanec (pri moste smerom na Ražňany, oproti kúpalisku), kde bude pristavené vozidlo na odvoz veľkých batohov. Odchod spod Šanca je o 8:00 hod. Treba si zbaliť hlavne spací vak, karimatku, prípadne stan, pršiplášť, stravu, vodu (zásoby jedla a vody sa dajú doplniť aj počas cesty); obuť si pevnú obuv, ruženec do vrecka.

V prípade uloženia vecí do vozidla je potrebné vziať si menší batoh so stravou, pršiplášťom a vecami potrebnými počas dňa. Tiež je možné sa pripojiť v sobotu ráno v Nižnom Slavkove. Cestu späť si zabezpečuje každý pútnik samostatne − spojom, prípadne s rodinou, ktorá pôjde autom a pod. Nezabudnite na úmysel púte :) Bližšie informácie: Ondrej Vargovčík − 0949 885 771, ondrej.vargovcik@gmail.com. Tešíme sa na všetkých nových, ale aj „skúsených“ pútnikov.