V našej farnosti ju už netreba špeciálne predstavovať. Poznáme ju ako koledovanie detí počas Vianoc spojené s finančnou zbierkou. Dobrou novinou chceme prispieť k zmierneniu biedy v „treťom svete“ a pomôcť misijným aktivitám v týchto oblastiach. Počas vianočných sviatkov sú naše srdcia viac ako inokedy otvorené pre druhých. Uvedomujeme si, že tvoríme jednu Cirkev. Cirkev, ktorá bojuje s problémami rôznym spôsobom, v rôznych častiach sveta. Tento rok je krajinou, pre ktorú koledujeme, Etiópia. S ochotnými deťmi sme sa stretávali a pripravovali počas štyroch týždňov. Radi by sme na Božie narodenie navštívili rodiny našej farnosti a priniesli im Dobrú novinu. Budeme radi, ak nám pomôžete podporiť tohtoročné projekty a prijmete koledníkov u vás doma.

Koledujeme v nedeľu 25.12. popoludní, na sviatok Narodenia Ježiša Krista. Rodiny, ktoré chcú prijať koledníkov Dobrej noviny, nech zapíšu svoju adresu na hárky pri východe z kostola.