Týždeň od 25.5. − 31.5. bol v našej farnosti trochu špeciálny. Snažili sme sa byť mierni − v sledovaní televízie, v hrách na PC, tablete, mobile, v obliekaní a pokúsili sme sa využiť náš voľný čas aktívne.

Každý deň popoludní bol v priestoroch súkromnej školy pripravený program pre všetky deti z farnosti, ktoré si povedali, že na týždeň nechajú elektroniku zapadnúť prachom.

Z klobúka sme vyťahovali tajomné správy. Zavítala k nám Socha slobody aj Mona Líza, vyrábali sme si hračky, riešili kvízy, súťažili, tancovali, niečo sme sa naučili a prežili sme oveľa viac zábavy ako pri sledovaní televízie.

Posolstvo tohto týždňa chceme odovzdať aj ďalej. Odložme techniku, venujme sa ľuďom okolo, žime miernejšie a využívajme svoj čas užitočnejšie!

Všetkým, ktorí sa zapojili, patrí klobúk dole a ďakujeme aj rodičom, ktorí k nám priviedli deti a s nami tento týždeň televíziu nepozerali.

fotofotofoto