Pomaly sa blíži záver leta, koniec prázdnin a tiež slávenie Farského dňa a osláv patróna nášho kostola, farnosti a mesta, sv. Jána Krstiteľa a jeho mučeníckej smrti. Preto vás chcem všetkých pozvať, aby ste si utorok 29. augusta 2017 rezervovali ako deň svojej farnosti, ktorý chceme ako spoločenstvo veriacich prežiť spoločne pri liturgickej oslave – pri sv. omšiach a pri popoludňajšom programe Farského dňa, v rámci ktorého ponúkneme zvyčajnú prehliadku kostolov, veže, krypty a zvonice a v pastoračných priestoroch fary program pre rodiny s deťmi – pre manželov pestrú ponuku programov na spestrenie, oživenie a prehĺbenie ich manželského vzťahu a pre ich deti pripravujú animátori na farskom dvore plno hier, zábavy, tancov a sladkého občerstvenia. Zároveň už teraz pozývam všetkých k modlitbám za Božie požehnanie celej našej farnosti a zvlášť tohtoročného Farského dňa.

plagat