V mene svojom i v mene celej našej farnosti Pavlovce nad Uhom by som vám chcel z celého srdca poďakovať za váš záujem o veľkonočných baránkov, ktorých vyrobili veriaci našej farnosti. Vaším milodarom za týchto baránkov ste podporili dostavbu nového farského úradu a pastoračného centra v našej farnosti. Toto pastoračné centrum bude slúžiť pre deti, mládež, dospelých, ale aj seniorov ako miesto pre spoločné stretávanie, katechézy, krúžky a pod. Som veľmi rád, že v dnešnej dobe sa ešte nájde mnoho ochotných ľudí, ktorí chcú podporiť dobré dielo.

Každú poslednú nedeľu v mesiaci je v našom kostole slávená svätá omša za dobrodincov, ktorí podporujú našu farnosť. Pri týchto svätých omšiach budeme myslieť aj na vás.

Úprimné Pán Boh zaplať za vaše milodary. Prajem vám v mene celej našej farnosti požehnané prežitie veľkonočných sviatkov.