Farské oznamy 28. týždeň v cezročnom období 14.10. - 20.10. 2024

Farské oznamy

14. 10. – 20. 10. 2024

MODLITBA POSV. RUŽENCA V MESIACI OKTÓBER Modlíme sa  v pracovných dňoch (Po-Pi) pred sv. omšou od 17.30. V sobotu a nedeľu sa modlí ako je zvykom počas roka. Veľmi vás povzbudzujeme k účasti na modlitbe posv. ruženca.

PRÍPRAVA NA SVIATOSŤ MANŽELSTVA Snúbenci, ktorí chcú prijať v I. polroku 2025 sviatosť manželstva, nech sa prihlásia čím skôr na farskom úrade, aby sme vedeli naplánovať kurz snúbencov.

ZBIERKA NA MISIE BUDE NASLEDUJÚCU NEDEĽU, 20.10. Budúcu nedeľu je Misijná nedeľa. Pri svätých omšiach bude aj v našej farnosti zbierka na misie. Tento rok bude na Slovensku venovaná farnostiam a diecézam v africkom Malawi. Svojím príspevkom dávate chudobným nádej a pomáhate im žiť lepší život. Srdečné Pán Boh zaplať za vaše milodary.

PODIELOVÁ KNIHA A ČLENSKÝ POPLATOK SSV Oznamujem členom Spolku sv. Vojtecha, že od 14.10. do 15.11.v pracovných dňoch po večernej svätej omši si na fare môžu vyzdvihnúť podielové knihy, členský poplatok je 10€.

POPOLUDNIE PRE DETI najmladších z našej farnosti pozývame na ďalšie stretnutie, ktoré sa uskutoční v priestoroch farského úradu v sobotu 19.10. so začiatkom o 14:00 a predpokladaným koncom o 17:00. Podujatie je vhodné pre deti 1. - 8. ročníka ZŠ. Vlastné občerstvenie je vítané.

OHLÁŠKY Sviatosť manželstva chcú prijať:

Miroslav Palenčár z Drienice a Daniela Bujňáková z Krivian

vložené: 12.10.2024