Farské oznamy - 28. týždeň v cezročnom období - 16. 10. - 22. 10. 2023

Farské oznamy

16.10. – 22.10. 2023

MISIJNÁ NEDEĽA Nasledujúca nedeľa je Misijná nedeľa. Koná sa aj zbierka na misie. Tento rok bude na Slovensku venovaná farnostiam a diecézam v africkom Benine. Svojím príspevkom dávame chudobným nádej a pomáhame im žiť lepší život. Svoje milodary môžete odovzdať do označených schránok v našich kostoloch. Srdečné Pán Boh zaplať!

MILIÓN DETÍ SA MODLÍ RUŽENEC Pápežská nadácia Pomoc trpiacej cirkvi ACN Slovensko aj v tomto roku organizuje celosvetovú iniciatívu Milión detí sa modlí ruženec. Bude sa konať v stredu 18. 10. Všetky deti pozývame na modlitbu posv. ruženca, ktorá začína o 17.30 v našom farskom kostole.

PRAVIDELNÁ ADORÁCIA bude vo farskom kostole vo štvrtok od 16.00. do 17.15. Po nej nasleduje októbrová pobožnosť s modlitbou posv. ruženca.

POPOLUDNIE PRE DETI Najmladších členov našej farnosti pozývame na ďalšie stretnutie, ktoré sa uskutoční v sobotu 21.10. od 14.00 v priestoroch farského úradu. Predpokladaný koniec je o 17.30. Účastníci môžu prispieť svojim dielom k občerstveniu a podeliť sa s ostatnými. Ďakujeme a tešíme sa na vašu účasť!

ZDRUŽENIE FAUSTÍNUM bude mať pravidelné stretnutie v nedeľu, 22.10. o 15.00 v priestoroch farského úradu.

SVIATOSŤ MANŽELSTVA chcú prijať:

Nikolas Šulík z Jakubovian a Miriam Pavlíková z Prešova - Solivaru

vložené: 14.10.2023