Farské oznamy - 9. týždeň v cezročnom období - 5. 6. 2023 - 11. 6. 2023

Farské oznamy

5. 6. – 11. 6. 2023

 

SLÁVNOSŤ NAJSV. KRISTOVHO TELA A KRVI slávime nasledujúci štvrtok. Je to prikázaný sviatok. Po večernej sv. omši nasleduje procesia s Najsvätejšou Sviatosťou Oltárnou okolo kostola. Prosíme vás aby ste sa aktívne zapojili do prípravy a priebehu procesie na chválu Pána, prítomného v Najsvätejšej Sviatosti. Vítaná je účasť detí s kvetmi. Rovnako budú procesie aj vo filiálnych kostoloch.

 

STRETNUTIE BIRMOVANCOV V piatok večer, 9. 6., pokračujeme ďalšou katechézou pre birmovancov. Prosíme všetkých birmovancov o účasť na sv. omši a katechéze.

 

KONCERT budúcu nedeľu, 11.6. 2023 o 19.00 sa vo Farskom kostole uskutoční  Večerný koncert, v ktorom vystúpi náš pán kantor Filip Burgr a ako hosť sa predstaví Tatiana Vargová (husle). Organizátorom podujatia je Mestské kultúrne stredisko v Sabinove v spolupráci s naším Farským úradom. Srdečne Vás pozývame! Vstupné je dobrovoľné.

 

ŠKOLSKÝ ČASOPIS CZŠ Do pozornosti vám dávame školský časopis Duša, ktorý vydáva Cirkevná základná škola sv. Jána Krstiteľa v Sabinova. Okrem noviniek zo života školy v ňom nájdete zaujímavé články, rozhovory a umeleckú tvorbu žiakov. Nájdete ho medzi časopismi v našich Cena za kus je 1,50 eur.

 

SVIATOSŤ MANŽELSTVA chcú prijať:

Adrián Piskura zo Šarišských Draviec a Jana Minarčaková z Jakubovian

Ján Karabinoš zo Sabinova a Kamila Kravcová zo Sabinova

Henrich Wolf zo Sabinova a Dominika Bujňáková z Rožkovian

 

vložené: 03.06.2023