Farské oznamy - týždeň po 2. Veľkonočnej nedeli - 17.4. - 23.4. 2023

Farské oznamy

17. 4. – 23. 4. 2023

NEDEĽA BOŽIEHO MILOSRDENSTVA dnešná - 2. Veľkonočná nedeľa je Nedeľou Božieho milosrdenstva. Pobožnosti dnes  popoludní: Jakubovany: 14.00; Orkucany 14.30; Sabinov 15.00.

OZNAM PRE RODIČOV PRVOPRIJÍMAJÚCICH DETÍ V stredu, 19.4. po večernej sv. omši sa uskutoční stretnutie s rodičmi prvoprijímajúcich detí zo ZŠ na ul. 17. novembra. Je potrebná účasť aspoň jedného z rodičov. 1. sv. prijímania sa budú sláviť vo viacerých termínoch, vzhľadom k počtu prvoprijímajúcich. Na webovej stránke našej farnosti a na výveskách nájdete rozpis termínov slávenia 1. sv. prijímania.

ZBIERKA NA FARSKÉ A KOSTOLNÉ POTREBY Dnešnú nedeľu je zbierka na farské a kostolné potreby. Svoje milodary môžete podľa vlastného uváženia a možnosti odovzdať do vyznačených schránok. Vopred srdečné Pán Boh zaplať!

PÚŤ RÁDIA LUMEN DO KRAKOVA sa v tomto roku uskutoční 6. mája. Z našej farnosti organizujeme autobus. Predbežná cena (pri naplnení kapacity autobusu) je 15€. Záujemcovia, nahláste sa prosím do nedele 23. 4. v sakristii kostolov. V prípade otázok – kontakt: L. Jaklovský 0918 775 910.

POPOLUDNIE PRE DETI Pozývame deti našej farnosti stráviť spoločný čas s programom, v sobotu, 22. 4. v priestoroch Farského úradu.  Začiatok stretnutie je o 14.00. Prepokladaný záver je o 17.30.

SVIATOSŤ MANŽELSTVA chcú prijať:

Marek Filip z Polomy a Lea Fabianová zo Sabinova

Marek Jenča z Víťaza a Elena Uličná Tkáčiková zo Sabinova – Orkucany

Jozef Šoltis zo Sabinova a Veronika Duľová z Krivian

Kto by vedel o nejakej prekážke, pre ktorú by ohlásení nemohli platne prijať sviatosť manželstva, nech to oznámi na Farskom úrade.

vložené: 15.04.2023