Farské oznamy - 6. týždeň v cezročnom období - 13. 2. - 19. 2. 2023

Farské oznamy

13. – 19. 2. 2023

PRÍPRAVA NA SVIATOSŤ BIRMOVANIA Začiatkom roka sme oznámili termín slávenia sviatosti birmovania v našej farnosti (25.6.). Dôrazne pripomíname našim birmovancom, aby dodržiavali podmienky prípravy. Zvlášť to platí pre účasť na pravidelných stretnutiach a na piatkovej sv. omši. Prosíme rodičov, aby dohliadli na prípravu svoich detí.

NÁRODNÝ TÝŽDEŇ MANŽELSTVA Tento týždeň od 13.-19.2.2023 prežívame Národný týždeň manželstva. V rámci tohto týždňa vás pozývame v piatok 17.2.2023 po večernej svätej omši na "Manželský večer". Spoločne sa budeme modliť za manželstvá našej farnosti, povzbudíme sa duchovným slovom a na záver manželia si budú môcť obnoviť svoj manželský sľub. V nedeľu 19.2.2023 popoludní pozývame na filialkach v Jakubovanoch o 13.30 a Orkucanoch o 14.00 manželov k spoločnej modlitbe a obnove si manželkého sľubu. Tešíme sa na vás!

POPOLUDNIE PRE DETI Všetky deti nasej farnosti pozývame opäť na stretnutie, ktoré bude v sobotu 18.2. na fare. Začíname o 14.h. Predpokladaný záver je o 17.h.

SVIATOSŤ MANŽELSTVA chcú prijať: Kristián Balco z Novej Bane a Jana Janičinová zo Sabinova. Kto by vedel o nejakej prekážke, pre ktorú by snúbenci nemohli platne prijať sviatosť manželstva, nech to oznámi na Farskom úrade. Snúbencov zverujeme do modlitieb farského spoločenstva.

vložené: 11.02.2023