Farské oznamy - 23. nedeľa v cezročnom období - 5. 9. -11. 9. 2022

Farské Oznamy

5.9. – 11.9. 2022

ZAČIATOK ŠKOLSKÉHO ROKA Začína nový školský rok, preto v pondelok, 5. 9. o 8.00 budeme sláviť sv. omšu a vzývať pri nej dary Ducha Svätého pre všetkých žiakov a študentov, pedagógov i rodičov. Na sv. omši pozývame žiakov a pedagógov našej CZŠ sv. Jána Krstiteľa ale aj žiakov a pedagógov i rodičov všetkých škôl na území nášho mesta.

FARSKÝ DEŇ - POĎAKOVANIE Srdečné Pán Boh zaplať za Farský deň, ktorý sa uskutočnil v pondelok 29.8. Ďakujem vám, ktorí ste prišli v tak hojnom počte. Ďakujem pánu primátorovi a viceprimátorovi za prípravu guláša, p. Kolarčíkovi a p. Potockému za občerstvenie, ďakujem kostolníkom, členom farskej rady za služby v kostole i na fare, p. E. Burgrovej za odborný výklad, našim mladým dobrovoľníkom za program pre deti i za pomoc na farskom dvore a všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom prispeli k tak vydarenému podujatiu.

JUBILUJÚCI MANŽELIA V nedeľu 23. 10. 2022 o 15.00 v Katedrále sv. Alžbety v Košiciach si môžu manželské páry pripomenúť svoje jubileum sobáša – 50., 55., 60. a viac rokov. Ak by mal niekto záujem zúčastniť sa tejto ďakovnej sv. omše s p. arcibiskupom v Košiciach nech sa záväzne prihlási v sakristii našich kostolov alebo v kancelárii FÚ. Treba nahlásiť mená a priezvisko a dátum sobáša do 12.9.

PASTORAČNÁ VÝPOMOC UPC PREŠOV V tomto mesiaci budeme vo farnosti iba dvaja kňazi, preto sme privítali výpomoc kňazov z UPC v Prešove dp. M. Vargu a dp. M. Harčára, s ktorými sa tak môžete stretnúť v našej farnosti počas nasledujúcich týždňov. Rovnako ďakujeme za pomoc dp. M. Jurkovi, ktorý býva v našej farnosti.

SVIATOSŤ MANŽELSTVA chcú prijať:

Radovan Falat zo Sabinova a Jana Hužvárová zo Sabinova

Martin Sedlačko zo Sabinova a Lenka Blaščáková zo Sabinova