Drahí bratia a sestry!

Čas rýchlo plynie, a ani sa nenazdáme a budeme sláviť najväčšie a najdôležitejšie sviatky nás kresťanov, sviatky Veľkej noci. Kristus ako nevinný obetovaný baránok sa obetoval za nás, za naše hriechy. Práve túto pravdu vyjadruje aj znázornenie baránka, ktoré poznáme počas veľkonočných sviatkov.

Radi by sme vám preto do vašich domácností ponúkli veľkonočných baránkov, ktorých vyrobili veriaci z našej farnosti Pavlovce nad Uhom. Naši veriaci niekoľko týždňov s veľkou ochotou piekli týchto baránkov a ručne ich ozdobovali. Baránky tak môžu byť veľmi peknou veľkonočnou ozdobou vašich príbytkov, ale dajú sa aj konzumovať. Zakúpením si veľkonočného baránka nám pomôžete dokončiť stavbu farského úradu a pastoračného centra v našej farnosti, ktoré slúži na stretávanie sa všetkých ľudí a na rozličné akcie s deťmi, mládežou, dospelými či seniormi. Odporúčaná cena za baránka je 5 eur. Chceme sa zo srdca poďakovať za vašu štedrosť, pomoc a ochotu.

PRAJEME VÁM POŽEHNANÉ PREŽITIE VEĽKONOČNÝCH SVIATKOV.