„V teba, Pane, som dúfal; nebudem zahanbený naveky.“ Ž 71,1

V sobotu 28. mája 2011 sa uskutočnila rozlúčka s vdp. J. Naščákom vo farnosti, v ktorej pôsobil, v Kamenici nad Cirochou. Pohrebné obrady viedol a sv. omšu celebroval Mons. Stanislav Stolárik, pomocný biskup za účasti mnohých kňazov, hlavne spolužiakov a priateľov, ktorí ho poznali dlhé roky. Rovnako sa zúčastnilo množstvo domácich veriacich, ale tiež aj z farností, v ktorých predtým pôsobil.

V nedeľu 29. mája bola rozlúčka s nebohým v rodisku, Zemplínskych Hámroch, ktoré sú filiálkou Belej nad Cirochou, kde bol aj pochovaný. Obrady a sv. omšu slúžil Mons. Bernard Bober, košický arcibiskup, rovnako za účasti mnohých kňazov a veriacich.

Fotografie zo sobotňajšej rozlúčky v Kamenici nad Cirochou si môžete pozrieť vo fotogalérii.