Tento internetový portál je nástrojom pre farnosti, komunity, zbory, spoločenstvá a jednotlivcov. Spravovanie stránky farnosti, komunity či hudobnej skupiny a využívať pri tom nástroje ako blogy, diskusie, vkladanie mutlimediálneho obsahu, privátnych správ, chatu a desiatok ďalších je vďaka portálu MojaKomunita.sk prístupné pre bežného užívateľa internetu.

Sociálny rozmer portálu prináša veľké možnosti prezentácie života v Cirkvi, vzájomné zdieľania udalostí, názorov, oznamov, prednášok, vyučovaní a mnohého ďalšieho. Rovnako prináša jednoduchý spôsob ako komunikovať s členmi farností, zborov a komunít.

Kliknite na www.mojakomunita.sk, zaregistrujte sa, vyberte si svoju farnosť Sabinov a zapojte sa...