Ako viete, v našej farnosti sa na prípravu na prijatie sviatosti birmovania, môžu prihlásiť mladí, keď dovŕšia 16 rokov. Aby sme mohli v septembri začať, prosím, aby sa počas leta prihlásili tí, ktorí majú záujem a budú mať do septembra tento vek. Prihlášky si môžu stiahnuť na farskej stránke (farnostsabinov.sk) alebo vyzdvihnúť v kancelárii a je potrebné ich doniesť vyplnené na faru do konca augusta. Tí, ktorí sa už prihlásili a neboli ešte zaradení do prípravy, nemusia prihlášku nosiť znova (v jari sme nezačali s novými skupinkami, pretože bolo málo záujemcov).

Mladí z filiálok sa môžu prihlásiť, ak v septembri nastupujú do 1. ročníka strednej školy, aj keď nebudú mať ešte 16 rokov. Prihlášky prosím priniesť rovnako do konca augusta. Na začiatku prípravy všetci najprv absolvujú kurz Objav Krista, ktorého začiatok bude oznámený na začiatku septembra vo farských oznamoch.