Vo farskom liste zo 7. marca 2010 sa žiaci našej cirkevnej školy s nami podelili o veľkú radosť z úspechu na celoslovenskej robotickej súťaži ROBOCUP, kde získali striebornú medailu a zároveň aj postup na majstrovstvá sveta v Singapure. Rozhodli sme sa, že im k tejto účasti pomôžeme. A k pomoci pozývame aj vás všetkých. Preto pozývame všetkých veriacich našej farnosti 8. mája 2010 o 19:30 hod. (po večernej sv. omši) na BENEFIČNÝ KONCERT v MsKS v Sabinove, z ktorého výťažok venujeme na tento cieľ. V programe vystúpia naši žiaci s hudobno-dramatickým pásmom o sv. Ján Mária Vianneym. Samozrejme, naši skvelí programátori nám ukážu aj svoje dielo, ktoré im prinieslo taký úspech. Celú myšlienku prídu podporiť aj naši p. kapláni spolu so svojimi kapelami The Sain a Kerygma. Príďte aj vy podporiť našich žiakov, našu farnosť aj mesto.

Súvisiaci článok:

Máme striebro!