Milí koledníci, zapojte sa do Dobrej noviny aj tento rok! Napriek nedostatku času, povinnostiam, vianočnému zhonu je práve obeta času pre iných tým najlepším rozhodnutím. Kto už koledovanie skúsil, ten vie, no ešte je isto veľa detí, ktoré neokúsili, aké je to klopať na dvere domácností vo vianočnom čase a ohlasovať Radostnú zvesť. Neváhajte teda a prihláste sa do Dobrej noviny a zažite opäť, ako radosť rozdávaním rastie a aké ovocie prináša pre farnosť aj pre vzdialené krajiny. V našej farnosti sa do koledovania môžete zapojiť nasledovným spôsobom: v Sabinove a Orkucanoch sa zapíšte na hárky pri východoch z kostolov a v Jakubovanoch sa nahláste u p. Ivety Šoltýsovej. Vďaka vašej obete budú tohto roku z vyzbieraných peňazí podporené projekty v Ugande, Kamerune, Etiópii, Južnom Sudáne, Tanzánii, Keni a Rwande (viac informácií nájdete na stránke www.dobranovina.sk).