Kvetná nedeľa je každoročne aj Svetovým dňom mládeže. Preto všetkých mladých našej farnosti pozývame osláviť spoločne tento deň. Súčasťou slávenia bude sv. omša o 10.30 hod. s palmovým sprievodom, ktorý začne o 10.00 hod. v saleziánskom stredisku. Program bude pokračovať aj popoludní, okrem iného aj krížovou cestou o 15.00 hod. v malom kostole. Podrobne si všimnite na plagátoch.

Prípravou celej farnosti bude celonočná adorácia v piatok (15.4.) v malom kostole za mladých, na ktorú vás všetkých pozývame. Začne po večernej sv. omši meditatívnym čítaním posolstva Sv. Otca k Svetovému dňu mládeže. Jednotlivci aj spoločenstvá sa môžu napísať na adoračnú službu počas celej noci na hárky pri východe z kostola.

Zároveň pozývame všetkých mladých na Arcidiecézne stretnutie mládeže, ktoré bude tohto roku v Košiciach 7. mája 2011. Záujemcovia nech sa zapíšu na hárok v sakristii do konca apríla.