GRÉCKOKATOLÍCKA CIRKEV

Rímskokatolícka cirkev
Farnosť Sabinov

Ľutina 17. marca 2010

Drahý duchovný otec Ladislav, milí veriaci farnosti Sabinov, srdečne Vás pozdravujem z Ľutiny a prajem hojnosť Božích milostí a požehnania.

V nedeľu 14. marca sme spolu s Vami slávili sv. omše, počas ktorých sme Vás poprosili o milodary na dokončenie Baziliky. Vy ste mňa a veriacich z Ľutiny milo prijali a na Baziliku obetovali finančné prostriedky v hodnote 2564,- EUR. Som si vedomý, že dnes nie je ľahké obetovať zo svojho majetku. Preto si Váš dar veľmi cením a vyjadrujem Vám úprimné poďakovanie za Vašu ochotu prispieť na dokončenie Baziliky v Ľutine. Štedrým darom ste si vytvorili nezničiteľný poklad v nebi a máte podiel na výstavbe Baziliky, v ktorej sa aj za Vás budú modliť ďalšie generácie kresťanov spomínajúc Vás ako dobrodincov a zakladateľov tohto svätého chrámu. Zároveň Vás ubezpečujem o modlitbách za Vás a pripomínam, že vždy prvú sobotu v mesiaci je sv. liturgia obetovaná za darcov a dobrodincov diela Baziliky v Ľutine.

Na záver Vám ešte raz zo srdca ďakujem a u Matky Božej vyprosujem hojnosť Božích milosti a požehnania.

S prejavom úcty a kresťanským pozdravom

Kristus medzi nami!

o. ThDr. Peter Borza, PhD.
správca farnosti