Aj počas tohtoročného mesiaca október, ktorý je venovaný modlitbe posvätného ruženca, sa ho budeme spoločne modliť pred večernými sv. omšami o 17:45 (nedeľu o 14:30). Vedenie modlitby je rozdelené podľa jednotlivých stavov a skupín našich veriacich. Chceme, aby sa pri tejto modlitbe vystriedalo a zapojilo čo najviac veriacich.

Služby pri modlitbe posvätného ruženca sú navrhnuté takto:

nedeľa- spoločenstvá, manželia
pondelok- spoločenstvá
utorok- ženy
streda- deti
štvrtok- muži
piatok- mládež
sobota- miništranti

Pre každý deň mesiaca október navrhujeme aj úmysel tejto spoločnej modlitby, ktorý je zverejnený v nasledujúcej tabuľke. Nájdete ho aj na výveske v sakristii, aby tí, ktorí sa budú začínať modliť ruženec, na začiatku mohli tento úmysel uviesť. Úmysly, ako aj konkrétne zadelenie spoločenstva či skupiny je návrhom. V prípade záujmu alebo potreby je možné zmeniť alebo upraviť.

1. Po Za všetky Bohu zasvätené osoby Faustínum
2. Ut Za všetkých tých, čo hľadajú Pravdu Ženy (Charita)
3. St Za svätosť matiek Deti
4. Št Za vlažných a ľahostajných kresťanov Muži (modlitby otcov)