Sabinovskí miništranti sabinovskej farnosti v Bohu, našom Otcovi a v Pánu Ježišovi Kristovi: Milosť vám a pokoj od Boha, nášho Otca, i od Pána Ježiša Krista.

Začiatkom prázdnin, my miništranti sabinovskej farnosti, sme sa stretli v tábore v areáli chatovej oblasti Zlaté Kopyto v Šindliari. Celý tábor sa niesol v duchu životnej cesty svätého apoštola Pavla. Pripomínali sme si jeho najdôležitejšie životné okamihy, pomocou ktorých sme sa povzbudzovali vo viere i v službe pri oltári. Putovali sme so svätým Pavlom po jeho misijných cestách, na koncil do Jeruzalema. Pomocou hier sme poukázali na potrebu pomáhať si v rodinnom aj farskom spoločenstve. Veľkej obľube sa dostalo celovečerným hrám ako 7 proti 7, Pašeráci či Worldcup 2014.

Za spoločne prežité chvíle, počasie a prostredie prvá vďaka patrí nášmu nebeskému Oteckovi, ďalej našim duchovným otcom i animátorom, ktorí tento tábor pripravili a venovali svoj čas našim najmladším. :)