Tento článoček, aj keď by mal byť predovšetkým určený mládeži, adresujem všetkým – rodičom, starým rodičom, súrodencom, animátorom, spolužiakom, kamarátom všetkých mladých v našej farnosti... V Týždni Cirkvi pre mládež sa koná v pondelok 15.11.2010 o 19:00 v hádzanárskej hale v Prešove evanjelizačné stretnutie v rámci projektu GODzone (Božia zóna). Ide o večerný program pre mládež – hudba, kapely, projekcia, divadlo a aj skate-kúsky tohto roku – toto všetko spojené so zvesťou o Ježišovi. Toto pozvanie sa dostane len k niekoľkým z vás, ale cez vás sa môže dostať ďalej. Ponúknite ho ďalej svojim deťom, vnúčatám, súrodencom, birmovancom, žiakom – príďte a zavolajte aj svojich spolužiakov, kamarátov, atď. - najmä tých, ktorí o Ježišovi vedia málo, aby sa aj takto mohli dozvedieť viac. Prihláste sa a aj svojich známych a ich známych čím skôr, najneskôr však do piatku (12.11.) večera v sakristii kostola na pripravený hárok alebo mne osobne. Pozvanie, samozrejme, platí aj pre filiálky :). Vstup je voľný, zaplatíme len dopravu.

Okolnosti okolo odchodu a dopravy spresníme v oznamoch na budúcu nedeľu.

Ešte viac info na: www.godzone.sk (a nájdete aj skupinu na Facebooku)