plagat

„Jeden je Boh a Otec všetkých, ktorý je nad všetkými, preniká všetkých a je vo všetkých.“ (Ef 4, 6)

Blíži sa nám Týždeň Cirkvi pre mládež a aj v tomto roku sa v rámci tohto týždňa už po tretíkrát koná celoslovenské turné projektu Godzone, tento rok s názvom ONE. Táto téma v sebe nesie tri dimenzie:

1. ONE – ako jeden jediný Boh, ktorý je;

2. ONE – ako Ty si jeden, jedinečný, originál;

3. ONE – ako to, že máme byť jedno, spolu vytvárame v jednote úžasný celok.

Pozývame preto najmä mladých na tento program s posolstvom evanjelia plný hudby, tanca, kvalitných vizualizácií a projekcie, divadla i svedectiev mladých.

Najbližšie k nám sa turné uskutoční 15.11.2011 (utorok) v Lipanoch (Mestská hala) so začiatkom o 18:00. Celý program trvá asi 3 hodiny. Vstup je voľný.

Autobus pôjde z našej farnosti od MsKS o 17:15. Poplatok je 1,- € (platí sa v autobuse). Záujemcovia nech sa zapíšu na hárok v sakristii kostola čím skôr, no najneskôr do piatku 11.11.2011.

Prosím najmä vás, ktorí ste boli na tomto turné minulého roku a máte pozitívnu skúsenosť, pozvite aj ďalších svojich kamarátov a kamarátky, aby sa mohli povzbudiť vo viere (nespoliehajte sa, že si prečítajú tento článok vo Farskom liste :)).