Turnaja sa zúčastnili mladí zo spoločenstiev Dom Júdov, saleziáni, eRko, Čajare (birmovanci). Prihlásení boli aj mladí z Jakubovian, ale zdravotné komplikácie znemožnili ich účasť. Hralo sa v dvoch skupinách, ktorých víťazi (Dom Júdov a Čajare) si zmerali sily vo finále. Víťazmi napínavej trojsetovej bitky sa stali Čajare, ktorí okrem zlatých medailí získali aj možnosť reprezentovať našu farnosť v diecéznom volejbalovom turnaji, ktorý sa uskutoční 15. marca. Ostatné družstvá boli zlúčené do novej skupiny, z ktorej vzišlo poradie na treťom až piatom mieste. Dve saleziánske družstvá si podelili tretiu a štvrtú pozíciu. Piate miesto ostalo eRko družstvu, ktoré sa aj napriek zdravotným komplikáciám podarilo poskladať. Cieľom turnaja, ktorý sa konal v sobotu 22.2., bolo vytvoriť priestor na stretnutie mladých zo spoločenstiev našej farnosti, podporiť šport, vytvoriť nové kontakty a kamarátske vzťahy, no najmä spoločne sa zabaviť. Myslím, že turnaj sa odohral v priateľskom duchu a aj keď nikto nešiel do turnaja, aby prehral, všetci v pokoji uznali kvality svojich súperov. Ďakujem všetkým zúčastneným a teším sa na ďalšie spoločné stretnutie mladých zo všetkých spoločenstiev našej farnosti.