V poslednom čase počúvame o tom, akú dôležitú úlohu pre spoločnosť má rodina. Aj my si uvedomujeme, ako v našej farnosti veľmi potrebujeme „zdravé a dobre fungujúce rodiny“. Aj preto počas farského dňa nechceme zabudnúť ani na našich najmenších farníkov a ich rodičov, pre ktorých si animátori pripravili program v priestoroch fary (vonku aj vo vnútri). Ten bude tematicky nadväzovať na „putovanie“ po významných pútnických miestach, ktoré deti absolvovali v prázdninové stredy. Okrem toho na ne čakajú obľúbené eRko tance a ďalšie spoločné hry. Malé prekvapenie (okrem kofoly J) čaká tohto roku aj rodičov. Tak neváhajte a príďte sa stretnúť s ostatnými rodinami našej farnosti, porozprávať sa, zabaviť, oddýchnuť...