Spolu s našimi sabinovskými farníkmi, som aj ja prijal pozvanie od našich duchovných otcov na strávenie spoločného sobotného dopoludnia v areáli lyžiarskeho strediska Renčišov – Buče. Počas celého dňa nás sprevádzala dobrá nálada a Božie pohladenie skrze nádherné prostredie a pekné počasie. Informácia o prístupe autom na chatu bez 4x4 alebo reťazí bola „mylná“, z tohto dôvodu mnohí z nás autá nechali dole na parkovisku a idúcky pešo alebo na skialpoch sme sa „vyštverali“ na chatu BUKVICA. O ďalšom priebehu dňa nám zreferujú samotní účastníci zájazdu. „Ako hodnotíš dnešný deň?“

„Voľný čas, ktorý môžeme stráviť s rodinou v prírode, je vždy len pozitívny a obohacujúci.“ (otecko Štefánik)

„Je dobrý. Dobre sa tu lyžuje.“ (Martin Štefánik)

„Super akcia. Perfektne. Teším sa, že tu môžeme byť celá rodina.“ (mamka Červeňáková)

„Výborne. Máme tu veľmi dobrú snehovú nádielku. Snehové podmienky, kvalita a konzistencia snehu sú veľmi dobré. Takže lyžovačka vynikajúca.“ (Štefan Jaklovský)

„Vynikajúci. Úplná nádhera. Keď vyšlo slniečko, to bola jedna báseň.“ (otecko Štvarták)

„Jeden z najlepších dnííí našej farnosti.“ (mamka Kušnírová)

„No dobre. Super počasíčko a tak... Ľudia prišli. Tešíme sa. Niektorí sa vyvalili na sánkach, pretože sa nevedia sánkovať, ale každý už v rámci svojich možností.“ (p. kaplán Lukáš)

„Výborne. Sánkovalo sa dobre a bola sranda.“ (Štefan Kušnír ml.)

„Preteky boli najlepšie.“ (Veronika Molčanová)

„Je to krásny čas, kedy dospelí sa na chvíľku stali deťmi.“ (otecko Hrín)

Ďakujeme všetkým zúčastneným a tešíme sa už teraz na ďalšie spoločné rodinné akcie.

fotofoto