Milý duchovný otec, milí veriaci FARNOSTI V SABINOVE.

Dňa 24. januára 2010 vo Vašej farnosti slúžili sv. omše naši univerzitní kňazi o. Henrich Grejták a o. Jozef Kohut. Pri tejto príležitosti Vám predstavili činnosť Univerzitného pastoračného centra v Košiciach a ponúkli Vám materiály o našom novom projekte.

V mene všetkých univerzitných kňazov, spolupracovníkov a priateľov nášho Centra sa Vám chcem zo srdca poďakovať za prijatie vo Vašej farnosti a za Vašu konkrétnu pomoc a podporu pri obnove a výstavbe nového Univerzitného pastoračného centra v Košiciach.

Pri spomínaných svätých omšiach sa vyzbieralo 1743,50 € (Sabinov 1348,6 €, Orkucany 100,40 €, Jakubovany 294,50 €). Podrobnejšie informácie o všetkých dobrodincoch, príspevkoch a zbierkach na spomenutý projekt nájdete na našej internetovej stránke www.upcke.sk v časti „Náš projekt“.

S vďakou a úprimným pozdravom

Marek Forgáč, duchovný správca a spoločenstvo kňazov a spolupracovníkov UPC Košice