V sobotu 15. marca sa v telocvični ZŠ na Sibírskej ulici uskutočnil volejbalový turnaj košickej arcidiecézy. Do turnaja sa prihlásilo 23 družstiev, z toho 5 z nášho dekanátu. Našu farnosť reprezentovali víťazi farského volejbalového turnaja a družstvo poskladané z hráčov ostatných družstiev. Prví menovaní sa predstavili v skupine C spolu s družstvami Kysak-Obišovce (víťaz turnaja), Bardejov, Prešov – sv. Mikuláša a Hankovce. Zo skupiny postúpili do kvalifikačného kola, z ktorého po víťazstve nad Jarovnicami – Fatimskej Panny Márie pokračovali do štvrťfinále. V ňom porazili Šarišské Michaľany a postúpili do semifinále, a teda aj medzi 6 najlepších tímov turnaja. S tímom Pavlovce nad Uhom naše družstvo prehralo, a tak im patrí skvelé piate miesto za štyrmi adeptmi na celkové víťazstvo. Naše druhé družstvo sa predstavilo v skupine E spolu s družstvami Michalovce – saleziáni, Jarovnice – Fatimskej Panny Márie a Dubovica. Pri postupe z druhého miesta sa nám podarilo vyhnúť kvalifikačnému, a tak sme postúpili priamo do štvrťfinále. V ňom sme však podľahli družstvu z Prešova – Solivara, ktoré vyhralo skupinu B a následne skončilo v turnaji na celkovom druhom mieste. Nás táto prehra odsunula na celkové 11. miesto. Hodnotím teda účasť našich družstiev pozitívne a ďakujem všetkým mladým, ktorí sa rozhodli reprezentovať našu farnosť.