V sobotu 27. apríla sa uskutoční Arcidiecézne stretnutie mládeže v Sabinove. Očakávame minimálne 700 mladých ľudí z celého východu. Bude to prezentácia farnosti ako spoločenstva aj mesta ako takého.

Program bude vyzerať takto:

8:30 – registrácia účastníkov v malom kostole

9:30 – svätá omša celebrovaná otcom arcibiskupom Bernardom Boberom (pri nej budú obetnými darmi trvanlivé potraviny a stravné lístky pre našu farskú charitu).

11:15 – workshopy v priestoroch Cirkevnej základnej školy sv. Jána Krstiteľa

13:30 – kultúrno-duchovný program v mestskej športovej hale

Týmto Vás prosíme o pomoc s prípravou agapé. Chceme pohostiť mládež našej arcidiecézy po svätej omši, preto Vás prosíme, ak upečiete nejaký koláč alebo pripravíte iné občerstvenie, prineste to v sobotu ráno (ešte pred svätou omšou) do pastoračnej miestnosti na fare. Ak budete ochotní, môžete ich aj priamo ponúkať po svätej omši pred kostolom. Vzhľadom na takto vysoký počet účastníkov sa nemusíte obávať, žeby sa nezjedli

Už teraz Vám vyslovujem vďaku za obetu a pomoc pri príprave takého náročného, ale zároveň nádherného podujatia pre mladých ľudí našej arcidiecézy.