Rímskokatolícky kostol sv. Jána Krstiteľa
Klaudia Genčurová
21.09.2019

V jednu krásnu slnečnú sobotu (spočiatku to tak nevyzeralo, no nakoniec sa počasie umúdrilo) sme sa my, mladí našej farnosti spolu s pánom kaplánom Lukášom a Martinom vybrali na výlet ...(celý článok)

YøE
21.09.2019

Počas leta som natrafil na istý britský historický seriál z osemnásteho storočia. Musím priznať, že ma veľmi zaujal, čo sa predtým, dovolím si povedať, nestalo asi nikdy. Okrem nád...(celý článok)

21.09.2019

Srdečne vás pozývame na trojdnie Modlitieb matiek 27.9. o 17.00 hod. vo farskom kostole, 28.9. o 19.30 hod. vo farskom kostole a 29.9. o 10.00 hod.v saleziánskom stred...(celý článok)

21.09.2019

Milé deti, na predchádzajúcej detskej omši sme odmenili prvých tohtoročných výhercov a znova sme si povedali niečo o sv. omši, konkrétne o tom, že na svätú omšu sa treba pripravi...(celý článok)

21.09.2019

Pozývame vás na modlitbu chvály v sobotu (28.9.2019) na Šancovej ulici na Hliníku.

...(celý článok)
MsKS v Sabinove a Štátna filharmónia Košice

MsKS v Sabinove a Štátna filharmónia Košice Vás pozývajú
v rámci 49. Medzinárodného organového festivalu Ivana Sokola
dňa 19. septembra 2019 <...(celý článok)

Natally
15.09.2019

Každú noc ľahám s nádejou,

že ďalší deň ma čaká,

že zase uvidím Tvoje slnko,

áno, to krásne Božie svetlo.

Každý výdych s nádejou,

...(celý článok)

15.09.2019

Asi mám teplotu... Je mi zle a cítim sa mizerne... Čo sa tam stalo? Autonehoda či srdcová príhoda? Volajte záchranku! Číslo poznáte... Ešte dobre, že v prípade núdze poznáme tie sp...(celý článok)