25. týždeň cez rok - oznamy
aktualizované : 23.09.2017 23:34

SABINOV:

• Spovedanie: ráno pred sv. omšou; popoludní spovedná služba od 16.00 hod.
  • Adorácia vo štvrtok od 16.00 hod. do 20.00 hod.
  • Pri zbierke na rádio Lumen sme nazbierali a odoslali: Sabinov 788,79€; Jakubovany 184,10€; Orkucany 185,72€. PBZ!
  • Dnes (24.9.) bude stretnutie členov Združenia Faustinum. Začne v kostole modlitbou v Hodine milosrdenstva o 15.00 hod.
  • Animátori birmovancov majú stretnutie v pondelok (25.9.) po sv. omši o 19.15 hod. na fare.
  • Animátori detí pred 1. sv. prijímaním majú stretnutie v stredu (27.9.) po sv. omši o 19.15 hod. na fare.
  • Pobožnosť na prvú nedeľu a výmena tajomstiev bude na budúcu nedeľu (1.10.) popoludní o 15.00 hod.
  • Októbrové ružencové pobožnosti budú pred večernou sv. omšou o 17.45 hod. a v nedeľu o 15.00 hod. Úplné odpustky môžu získať tí, čo sa modlia ruženec v kostole, v kaplnke alebo v rodine. Na získanie je potrebná modlitba aspoň piatich desiatkov, rozjímanie o tajomstvách, pri verejnom recitovaní tajomstvá podľa zaužívaného zvyku (v každom Zdravase aj tajomstvo) a zvyčajné podmienky. Rozpis pre spoločenstvá bude na farskej stránke aj v sakristii.
  • Ponúkame nástenné a knižné misijné kalendáre – zakúpiť si ich môžete v sakristii.

Jakubovany:

• Úmysly sv. omší na október budeme zapisovať v utorok po sv. omši, výročné a okrúhle jubileá nahláste vopred.

Orkucany:

• Úmysly sv. omší na október budeme zapisovať v stredu po sv. omši, výročné a okrúhle jubileá nahláste vopred.