2. týždeň cez rok - oznamy
aktualizované : 13.01.2018 22:05

Sabinov:

• Spovedanie: ráno pred sv. omšami, spovedná služba od 16.00 do sv. omše večer.
  • Deti majú sv. omšu v stredu, mládež v piatok večer.
  • Adorácia vo štvrtok od 16.00 hod. do 20.00 hod.
  • Na budúcu nedeľu 21.1. bude diecézna zbierka na pastoráciu mládeže pre UPC a ACM. O týždeň neskôr 28.1. budeme mať zbierku na opravu fary. Vopred PBZ.
  • Stretnutia rodičov prvoprijímajúcich detí budú podľa rozpisu, dnes (14.1.) má jedna skupina.
  • Od štvrtku (18.1.) začína Týždeň modlitieb za jednotu kresťanov – pozývame všetkých na ekumenické modlitbové stretnutie za jednotu kresťanov v piatok 19.1. o 17.00 hod. v našom farskom kostole Mučeníckej smrti sv. Jána Krstiteľa. Príhovor bude mať hosť, rektor kňazského seminára v Košiciach, vdp. Štefan Novotný.
  • Pre mladých: vo štvrtok 18.1. sa začína prihlasovanie na Národné stretnutie mládeže P18 v Prešove. Iba v tento jeden deň je prihlasovanie za zvýhodnenú cenu 18 €, následne sa cena zvyšuje. Prihlásiť sa je možné on-line vyplnením formulára na stránke www.narodnestretnutiemladeze.sk, kde sú zverejnené aj ďalšie informácie.
  • Pozývame všetkých veriacich na oslavu a poďakovanie P. Bohu za 25 rokov biskupskej služby arcibiskupa B. Bobera, , ktoré  sa uskutoční 30.1. (utorok) o 10.00 hod. v Katedrále sv. Alžbety v Košiciach. Sv. omši bude predchádzať modlitba posvätného ruženca so začiatkom o 9.15 hod.

Orkucany:

• Príspevky na sýpku môžete priniesť niektorému z kurátorov. Vopred PBZ.
  • Stretnutie rodičov prvoprijímajúcich detí bude dnes (14.1.) o 14.30 hod. na Cirkevnej ZŠ.
  • Na budúcu nedeľu 21.1. bude diecézna zbierka na pastoráciu mládeže pre UPC a ACM. Vopred PBZ.

Jakubovany:

• Príspevky na sýpku môžete priniesť niektorému z kurátorov. Vopred PBZ.
  • Stretnutie rodičov prvoprijímajúcich detí bude dnes (14.1.) o 16.30 hod. v obecnom dome.
  • Na budúcu nedeľu 21.1. bude diecézna zbierka na pastoráciu mládeže pre UPC a ACM. O týždeň neskôr 28.1. budeme mať zbierku na nový organ. Vopred PBZ.